Beat Bike Custom

 

Skoro już trafiłeś na tę stronę i czytasz te słowa znaczy, że jesteś znudzony seryjnymi rowerami wielkich koncernów, które wzajemnie się kopiują i co roku zalewają rynek smutnymi imitacjami rowerów dla mas.

 

Nasza wizja.

W Beat Bike Custom płyniemy pod prąd tworząc niepowtarzalne rowery w bardzo nietypowych jak i typowych konfiguracjach. Nasze rowery są przemyślane i dużo trwalsze niż seryjne produkty. Jesteśmy w stanie stworzyć nietuzinkowy rower, który wyróżni Cię z tłumu, szarej komercji i pozwoli wyrazić Twoją osobowość, Twój styl.

Jak zamówić rower?

Już w kilku prostych krokach możesz skomponować swój rower. Na sam początek proponujemy kontakt mailowy info@beatbike.pl by przedstawić swój pomysł i chęć złożenia roweru na zamówienie. Kolejny krok to wypełnienie ANKIETY, która ułatwi nam wycenę Twojego przyszłego roweru. Na podstawie ankiety stworzymy dokładny kosztorys całego roweru.

Nasza specjalność.

Specjalizujemy się w rowerach custom’owych z napędem paskowym GATES Carbon Drive aczkolwiek nie mamy żadnych oporów, co do rowerów z tradycyjnym łańcuchem. Jeżeli jednak decydujesz się na napęd paskowy w swoim starym rowerze musisz pamiętać, iż taki napęd ma swoje wymagania. Rama musi posiadać suport mimośrodowy lub poziome haki albo ruchome haki. Jest to niezbędne minimum. Resztą zajmiemy się my.

Nowy czy stary?

Z wielką przyjemnością złożymy Ci nowy rower a z jeszcze większą odświeżymy twój stary by nabrał blasku i ożył na nowo.

Jaki kolor? Jaki tylko chcesz!

W ofercie mamy profesjonalne malowanie ram w technologii proszkowej gdzie możesz czerpać kolory z całej palety RAL, jeżeli jednak ta paleta to za mało to jak najbardziej Cię rozumiemy i Twój rower pomalujemy na każdy kolor z palety lakierów samochodowych… perła, kameleon, metalik, nie ma ograniczeń.

 

Przykładowe projekty.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej...