Przeglądy

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wszystkich marek rowerów. Nasi klienci mają do wyboru kilka opcji przeglądu. Jako jedyni na rynku dajemy gwarancję na wykonaną naprawę. W ofercie przeglądów mamy też usługę profesjonalnego mycia napędu po, którym rower wygląda i brzmi jak nowy. Systematyczne przeglądy skutecznie przedłużają życie roweru, pozwalają również zawczasu wykryć wszystkie wady i uszkodzenia.

 

Zobacz więcej

Amortyzatory

Serwis amortyzatora wymaga dużej wiedzy i doświadczenia. Dlatego należy przeprowadzać go w autoryzowanym punkcie. Duży asortyment podzespołów serwisowych ułatwia nam szybką i kompetentną naprawę. Systematyczny serwis, według wytycznych producenta przedłuża życie amortyzatora i zapewnie skuteczność jego pracy.

 

 

Zobacz więcej

Hamulce

Bardzo ważny element roweru, ratujący nie raz przed kraksą… ale jest jeden warunek, musi być sprawny! Oferujemy serwis, naprawę i konserwacje wszystkich rodzajów hamulców jakie znajdziecie w rowerach: szczękowe, tarczowe, hydrauliczne, bębnowe, rolkowe itd. Prowadzimy serwis takich firm jak Shimano, Avid, Magura, Tektro, Formula, Hayes i Hope mamy dostęp do podzespołów serwisowych, co ułatwia szybką i profesjonalną naprawę. Do serwisu hamulców hydraulicznych używamy tylko oryginalnych, sugerowanych przez producenta płynów.

 

Zobacz więcej

Kokpit

W jego skład wchodzi kierownica oraz wszystkie elementy, podzespoły które na niej się znajdują. Dobór odpowiedniej kierownicy oraz mostka jest kluczowy dla zachowania prawidłowej sylwetki na rowerze. Pomagamy przy doborze odpowiednich chwytów oraz ergonomicznemu rozstawieniu rogów, klamek czy manetek.

 

 

Zobacz więcej

Koła

Rower to dwa koła, ich lekkość oraz wytrzymałość to radość i bezpieczeństwo jazdy. Szkolenia CyTech, które przeszliśmy za granicą pozwoliły nam zgłębić tajniki zaplatania kół. Jesteśmy w tym naprawdę dobrzy. Podpowiemy wam jak dobrać szprychy, piasty i obręcze pod konkretny rower i styl jazdy. Z tych elementów zbudujemy  koła, które Was nie zawiodą.  Piasty… ich systematyczny serwis pozwala uniknąć drogich napraw i zapewni lekką i płynną jazdą.

 

Zobacz więcej

Napęd

Najważniejszy element w rowerze, przenoszący siłę naszych mięśni w pęd obracających się kół. Prawidłowo nasmarowany i regularnie czyszczony gwarantuje nam cichą pracę, płynną zmianę biegów oraz dużą żywotność całego układu. W odpowiednim momencie zmieniony łańcuch pozwoli nam zmniejszyć zużycie kasety jak i korby.

 

 

Zobacz więcej

Napęd Elektryczny

Świadczymy usługę konwersji zwykłego roweru na rower z napędem elektrycznym. W ofercie mamy napędy o różnej mocy i przeznaczeniu.

 

 

 

 

Zobacz więcej

Napęd Paskowy

Beat Bike jako jedyny na Polskim rynku prowadzi obsługę i serwis innowacyjnego napędu rowerowego Gates Carbon Drive. W naszej ofercie mamy pełną gamę produktów, które pozwolą uzbroić Twój rower w efektowny napęd paskowy.

 

 

 

Zobacz więcej

Pedały

Prowadzimy serwis oraz pomagamy przy doborze odpowiednich pedałów do stylu jazdy. Świadczymy kompleksowy serwis i regulację pedałów wpinanych w systemie SPD Shimano, Time, Crank Brothers i Look.

 

 

 

Zobacz więcej

Piasty z Biegami

Serwis piast z biegami wymaga dużej wiedzy i sporego doświadczenia. Jako autoryzowany punkt Shimano, Rohloff oraz Sturmey Archer mamy dostęp do części zamiennych tym samym prowadzimy kompleksowy serwis oraz konserwację takich piast.

 

 

Zobacz więcej

Prądnice (dynama)

Prowadzimy sprzedaż oraz kompleksową obsługę prądnic, które pozwalają czerpać czystą energię podczas jazdy i w pełni bezpieczny sposób przekazywać ją do oświetlenia jak również do urządzeń podręcznych typu telefon, tablet, odtwarzacz MP3, Power Bank'u czy jakiekolwiek inne urządzenie.

 

 

 

Zobacz więcej

Przerzutki

Mózgiem każdego roweru są przerzutki to one umożliwiają jazdę w zróżnicowanym terenie i czynią z roweru maszynę uniwersalną. Systematyczne czyszczenie i smarowanie skutecznie wydłuża ich życie. Regulacja przerzutek wymaga profesjonalnego podejścia, doświadczenia oraz dużego wyczucia. Jeśli go nie masz powinieneś zlecić regulację wykwalifikowanym mechanikom.

Beat Bike jest autoryzowanym punktem Shimano. Regulujemy i montujemy przerzutki elektryczne Di2 oraz EPS. Choć to nowość na runku, nasz serwis profesjonalnie obsłuży te podzespoły.

Zobacz więcej

1 | 2