News!

 

 

Rohloff SERVICE PARTNER w Beat Bike

Tydzień temu zostaliśmy zaproszeni do siedziby Rohloff'a w Niemczech. Celem wizyty było sprawdzenie naszej wiedzy, umiejętności oraz szkolenie z obsługi i serwisu piast wielobiegowych Rohloff SPEEDHUB 500/14. Pomyślna wizyta uczyniła nasz serwis oficjalnym, jedynym w Polsce, SERVICE PARTNER'em Rohloff'a.

Co to będzie oznaczyć dla Polskich posiadaczy piast Rohloff'a?

- profesjonalna, autoryzowana obsługa w kraju
- stały dostęp do części serwisowych
- szybsza obsługa i naprawa
- tańsza obsługa i naprawa
- oferta dla innych sklepów rowerowych

Opublikowano dnia: 10.04.2018 11:54

CUBE - Hyde Race by Beat Bike

Malinowa landryneczka z nutą mięty to nasz kolejny pyszny projekt. Rower powstał dla przemiłej Pani, która postawiła sprawę jasno... Rower musi być cichy, bezobsługowy i nie może brudzić hmm... cała przyjemność po naszej stronie :) Tym samym rower wyposażyliśmy w napęd paskowy Gates Carbon Drive, który gwarantuje cichą i czystą jazdę. Przerzutka to 8 biegowa, bezobsługowa piasta Shimano Alfine. Kokpit złożyliśmy z lekkich, porządnych komponentów Force-Components Polska, które często goszczą w naszych custom'ach.

Opublikowano dnia: 05.04.2018 11:16

Wesołego Alleluja i mokrego Śmigus-dyngus życzy Beat Bike.

W dniach 31.03 - 02.04 oraz 05.04 sklep będzie nieczynny.

Opublikowano dnia: 30.03.2018 14:11

Kolejna metamorfoza w Beat Bike.

Podstawowe malowanie ramy + widelec a efekt naprawdę niezły. Radość właściciela była dla nas największą nagrodą i niespodzianką. Wierzcie, że w całym internecie nie znajdziecie bardziej szczerego uśmiechu :)

Opublikowano dnia: 29.03.2018 12:35

Przekręcony gwint w korbie czy w mostku... luźne mocowanie kosza bidonu?

Popularne usterki w świcie rowerowym. Większość rozkłada ręce a my zakasany rękawy i takie rzeczy naprawiamy :)

Opublikowano dnia: 28.03.2018 11:56

Salsa - Fargo by Beat Bike

Kolejny zacny rower w naszym warsztacie. Tym razem stalową śliczność uzbrajaliśmy w 14-biegową piastę Rohloff i nic nie byłoby w tym nadzwyczajnego, gdyby nie mocno gięta kierownica o sporej średnicy, na którą nie wchodzi standardowa manetka Rohloff'a. Kto, jak kto, ale my wiemy jak sobie poradzić w takiej sytuacji ;) Na kierownicę trafiła manetka Gilles Berthoud SAS, która z powodzeniem wchodzi na grube kierownice i działa identycznie jak oryginalna manetka a co lepsze cała jest zrobiona z kutego aluminium... istna, rowerowa biżuteria :)

Tak wyglądają prawdziwe turystyczne rowery, stworzone do Bikepackingu. Liczymy, że rower jeszcze nas odwiedzi na montaż napędu paskowego ;)

Opublikowano dnia: 19.03.2018 17:50

SOMA - Wolverine by Beat Bike

Wiele by pisać o tym projekcie ale skupmy się na samych wisienkach bo jest ich tu kilka :)

Rower złożony jest na ramie Wolverine z amerykańskiej manufaktury Soma Fabrications, której ramy kute są ze szlachetnej stali Yasujiro Tange seria Prestige. Oczywiście rower jest napędzany paskiem Gates Carbon Drive z najwyższej półki CDX:EXP. Kolejny smaczek to 14-biegowa piasta Rohloff a z przodu prądnica Shutter Precision PD-8, która przesyła swoje napięcie do ładowarki USB cinq5 The Plug III ale to nie koniec... Do zmiany biegów nie użyliśmy standardowej manetki Rohloff'a tylko szosowe klamkomanetki SRAM Rival22, które przy użyciu GEBLA Rohbox mogą swobodnie sterować zmianą biegów. To by było chyba na tyle.

Rower jest bardzo bezobsługowy, także właściciel może się cieszyć czystą radością z jazdy. aaaa jeszcze jedna rzecz, rower nie posiada dętek tylko opony Tannus także bezobsługowość została wzniesiona na szczyty możliwości.

Opublikowano dnia: 16.03.2018 12:23

Jest naprawdę zimo ale sezon już na horyzoncie, także od marca wznawiamy letnie godziny pracy:

Poniedziałek - Piątek 10-19
Sobota 10-14

Opublikowano dnia: 28.02.2018 10:02

Dziękujemy Wszystkim za nadesłane maile i filmy na odpowiedz na nasze ogłoszenie o pracę, aczkolwiek stanowisko jest jedno i już zostało obsadzone.

Chcielibyśmy jednak wyróżnić jedną osobę. Marek ElSkorek przesłał nam fantastyczny film instruktażowy, dziękujemy Marek, oglądanie Ciebie w akcji to czysta przyjemność :)

Opublikowano dnia: 26.02.2018 12:10

Bądź gotów do drogi gdy wiosna nadejdzie.

Wykorzystaj naszą promocję! Zrób najbardziej wypasiony, DUŻY przeglądu jaki jest dostępny w mieście, 10% taniej albo MAŁY przegląd też 10% taniej. Do każdego przeglądu dorzucamy kominy i odblaski od Shimano.

Akcja trwa do końca lutego ilość gadget od Shimano ograniczona, nie zwlekaj :)

Opublikowano dnia: 13.02.2018 17:00